Konuşmacıları etkinliğe 1 ay kala açıklayabiliyoruz. Güncel ve detaylı bilgi için TEDxReset Facebook sayfasını takip edebilir, ya da buraya tıklayarak e-bültenimize kayıt olabilirsiniz. Böylece konuşmacılar açıklandığında önce sizin haberiniz olur.

Programı konuşmacıların hazırlık süreci bittikten ve konuşma başlıkları netleştikten sonra açıklıyoruz. Tüm konuşmacıların hazırlık süreci aynı zamanda tamamlanmadığı için programın açıklanması etkinlik gününe yakın bir zamanda yapılır. Programın son hali Nisan başında açıklansa da etkinlik günü programda değişiklikler meydana gelebilir.

Konuşmacılar TEDxReset’in çekirdek ekibi tarafından 3 ay süren uzun bir sürecin sonunda seçiliyor. Konuşmacıların, TED Global’in “paylaşmaya değer fikirler” mottosuna ve o yıl yapılacak olan TEDxReset temasına uygun olması beklenir.

Kendinizi konuşmacı adayı olarak sunmak istiyorsanız buradan başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzda kendiniz hakkında kısaca bilgi verip ne hakkında konuşmayı düşündüğünüzü anlatmanız gerekir. Bir de neden bu konuşmayı TEDxReset sahnesinde yapmanız gerektiğini düşündüğünüzü açıklamanızı bekliyoruz. Eğer daha önce bir yerde konuşma yaptıysanız onun videosunu da eklemeyi unutmayın lütfen.

Konuşmacı adayınızı buradan bize iletebilirsiniz. Önerdiğiniz konuşmacı hakkında detaylı bilgi, ne hakkında konuşması gerektiğini düşündüğünüzü belirtmenizi bekliyoruz. Eğer varsa bir konuşma videosunu da eklerseniz yaptığınız başvurunun neticelenmesine bize yardımcı olmuş olursunuz.

Etkinlik biletleri satışa çıktığında bütün sosyal medya kanallarımızdan, TEDxReset.com’dan ve e-bülten yolu ile duyuruyoruz. Bu dönemi takip ederek bilet satın almanız yeterli. Kurumsal bilet satın almak için merhaba@tedxreset.com‘a mail atabilirsiniz.

TEDxReset organizasyonunda iki tür gönüllülük vardır. Bunlardan ilki, yıl boyunca TEDxReset çekirdek ekibi ile beraber çalışarak haftanın belirli gün/saatlerini TEDxReset’e bağışlar ve çoğunlukla online olarak destek verir. İkinci tür gönüllüler ise etkinlik sırasında gönüllü olarak çalışır. Çoğunlukla üniversite öğrencilerinden oluşan gönüllülerimiz sayesinde pek çok konuda destek almış oluruz. Siz de etkinlik günü gönüllü olarak çalışmak ve TEDxReset’e destek olmak isterseniz iletişim bilgilerinizi contact@tedxreset.com’a gönderebilirsiniz. (Online gönüllülerimiz şu anda yeterince olduğu için yeni kayıt alamıyoruz.)

TEDxReset’e katkısı olabileceğini düşündüğünüz bir yeteneğiniz ya da bilgi birikiminiz varsa, bize merhaba@tedxreset.com adresinden bir e-posta göndererek kendinizi tanıtırsanız çok seviniriz.

TEDxReset bir kişisel gelişim semineri değildir, bir eğitim içeriği yoktur. Sadece zihinlerimizi açmak ve umut veren fikirleri paylaştığımız bir platformdur. Bu nedenle bir sertifika vermiyoruz.

TEDxReset’e katkısı olabileceğini düşündüğünüz bir yeteneğiniz ya da bilgi birikiminiz varsa ve yıl boyunca çokca zaman ayırabileceğinizi düşünüyorsanız formu doldurarak kendinizi tanıtırsanız çok seviniriz.

Etkinlik biletleri Biletino.com üzerinden satılmaktadır. Kurumsal satış için merhaba@tedxreset.com ‘a mail atabilirsiniz.

TEDxReset etkinliği 1.5 gün sürmektedir ve tek bir bileti vardır. Satın aldığınız bilet ile tüm oturumlara katılabilirsiniz. Oturumların ayrı biletleri yoktur.

Öğrenci ve tam biletler eşit şekilde ayrılmaktadır. Özel bir ayrım yapılmamaktadır.

TEDxReset’in gönüllü olarak yapılan, kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. Sponsorlarımız etkinliğimize destek olmakla birlikte maalesef etkinlik masraflarını karşılayabilmemiz adına yeterli değildir. Bilet fiyatlarını etkinliğimizin yaşayabilmesi adına minimumda tuttuğumuzu belirtmek isteriz.

TEDxReset normal bilet satışını kaçıran kişiler için son dakika biletleri satışa sunmaktadır. Etkinlik haftası bu biletleri Biletino.com üzerinden ve etkinlik günü kapıdan satın alabilirsiniz.