Videolar

TEDxReset Salon “Cesaretini Konuştur”

İkinci TEDxResetSalon etkinliğimizin heyecanıyla tekrar karşınızdayız!

TEDxReset Salon sahnesi, Listerine desteği ile “Cesaretini Konuştur” temalı etkinlik, 4 Haziran Cumartesi günü ATÖLYE’de gerçekleşecek.

Etkinliğimizde, içindeki cesareti keşfetmiş ve kendi seçtiği yolda ilerlemeyi göze almış hikayelerin kahramanları; Gamze Yalçın, Güler Yıldırım, Biz Evde Yokuz ve Cengiz Koçak bizlerle birlikte olacaklar.

Bilet Al

4 Haziran’da ATÖLYE’de görüşmek üzere!


PROGRAM

14:00 Gamze Yalçın – Duvar Diyalogları
14:30 Güler Yıldırım – İnanç ve Cesaret
15:00 Kahve Arası / Gastronomika Şeflerinden Cesur Tadımlar
15:30 Biz Evde Yokuz – Cesaret önce cezalandırır, sonra ödüllendirir.
16:00 Cengiz Koçak – Korkunun Diğer Yüzü
16:30 Networking & Gastronomika Şeflerinden Cesur Tadımlar

BU PROGRAM NİHAİ DEĞİLDİR. PROGRAM AKIŞI KONUŞMACILAR VE KONULARI DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.

Gamze Yalçın – Duvar Diyalogları

Filipinlere yaptığı bir gezi sırasında, gördüklerinden ilham alarak, duvar resimleri yapmaya başlayan ve yaşamına duvar ressamı olarak devam eden Gamze Yalçın’ın deneyimlerini dinleyeceğiz.

Güler Yıldırım – İnanç ve Cesaret

Harran Üniversitesi’nde lisans öğrencisi. TurkishWIN kampus lideri ve Harran Üniversitesi İş Hayatında Kadın Kulübü Yönetim Kurul Başkanı. Güler Yıldırım fırsat eşitliği ve cesaretle mücadele konularına değinecek.

Biz Evde Yokuz – Cesaret Önce Cezalandırır, Sonra Ödüllendirir

Standart hayat düzenin hayallerine yer bırakmadığını fark eden Duygu Şar ve Bilgehan Çelik, iş ve hayallere ayrılan zamanın dengede olduğu bir hayat kurgusu arayışıyla kariyerlerini bırakıp, BizEvdeYokuz.com’u kurdular. Dünyanın dört bir tarafında, sıra dışı maceraların peşinde yeni bir düzen yarattılar.

Cengiz Koçak – Korkunun Diğer Yüzü

Askeri okul ve ABD Astsubay Akademisi mezuniyetinden sonra, 20 yıl Komanda Tim Komutanlığı, Paraşüt ve Kayak Eğitmenliği, Atlatıcı Eğitmenliği yapan konuşmacımız, emekliliğinden sonra dünyanın çeşitli yerlerinde başarılı atlayışlar, dereceler, rekorlar gerçekleştirmiştir. 5000’den fazla atlayışı olan Cengiz Koçak’ın heyecan dolu yaşamını “Korkunun Diğer Yüzü” başlıklı konuşmasında anlatacak.

Tekrar belirtmemiz gerekirse TEDxReset Salon konseptinde konuşmalar daha kısa, davetli sayısı daha az ve uzun soru cevap bölümleri sayesinde etkinlik çok daha interaktif bir hal alıyor.