TEDxReset Salon “THE FUTURE OF WORK”

Uzun bir aradan sonra TEDxResetSalon etkinliğimizin heyecanıyla tekrar karşınızdayız. “THE FUTURE OF WORK” temalı etkinliğimiz, 16 Şubat Perşembe günü 16:00-19:00 arası Kolektif House | Levent’de gerçekleşecektir.

Ali Üstündağ küratörlüğünde gerçekleşecek etkinlik konuşmacılarımıza gelirsek; Erdem Aksakal, Fatmanur Erdoğan, İhsan Elgin ve Zeynep Zorlu deneyimlerini bizlerle paylaşacaklar.

Bilet Al

16 Şubat’ta Kolektif House’da görüşmek üzere!


PROGRAM

16:00-16:15     Hoşgeldiniz / Ali Üstündağ TEDxReset Küratörü
16:15-16:45     Erdem Aksakal / İşi Bilcen, İşe Gitmiycen
16:45-17:15     İhsan Elgin / Platformlaşan Şirketler, Hissedar Çalışanlar
17:15-17:45     Kahve Arası
17:45-18:15     Fatmanur Erdoğan / İş Dünyasını Şekillendiren 7 Dinamik
18:15-18:45     Zeynep Zorlu / Durumsal İşler
18:45-19:00     Networking

BU PROGRAM NİHAİ DEĞİLDİR. PROGRAM AKIŞI KONUŞMACILAR VE KONULARI DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR

ERDEM AKSAKAL – İşi Bilcen, İşe Gitmiycen

SAP Türkiye Pazarlama Direktörü. Bilgi Üniversitesi’nde İşletme alanında akademik çalışmalar yapıyor. Beyaz yakalıların hayatını anlattığı “Mezeleri Güzel” isimli kitabı 2016’da yayımlandı ve kısa sürede 7. baskıyı yaptı. OT ve Digital Age dergisinde köşe yazarlığına devam ediyor. Birçok kurumda konuşmalar ve seminerler gerçekleştiriyor.

İHSAN ELGİN – Platformlaşan Şirketler, Hissedar Çalışanlar

Kurumların girişimcilik dönüşümünü yöneten Core Strateji şirketinin kurucusu. Özyeğin Üniversitesi’nde Girişim Fabrikası kurucusu ve “Entrepreneur in Residence”. Erken seviye yatırımcılar için Türkiye’nin tek pazar analiz platformu Startups.Watch’un ve finansal teknolojiler alanında lider organizasyonu FinTech İstanbul’un kurucu ortağı. İş Modeli İnovasyonu, Kurum-Girişim İşbirliği ve Yalın iş Geliştirme konularında dersler veriyor; finansal ve perakende teknolojileri alanlarında melek yatırımcı.

FATMANUR ERDOĞAN – İş Dünyasını Şekillendiren 7 Dinamik

İstanbul Pozitif Psikoloji Akademisi’nin kurucu direktörü. İletişim danışmanı. Uluslararası şirketlerin birleşme ve satın alma dönemlerinde Kurumsal İletişim departmanlarını kurdu. “Yaşam Kalitesi-Wellbeing” odaklı sürdürülebilir gelişim stratejileri geliştirdi ve yaydı. Dijital dönüşüm süreçlerindeki stratejik iletişim çalışmalarıyla, Türkiye’de ilklere imza attı. Amerika, Singapur ve Norveç’te uluslararası şirketlerin marka yönetimi ve pazarlama stratejilerine yön verdi. Türkiye’nin ilk kariyer ve yönetim blogu kariyeryolculugu.com’u kurdu. Hürriyet Daily News’te girişimcilik üzerine köşe yazarlığı yaptı. “Beyaz Yakalı Girişimci” adlı kitabı 2013 yılında yayınlandı.

ZEYNEP ZORLU – Durumsal İşler

Zeynep Zorlu, İstanbul merkezli erken dönem şirketlere yatırım yapan girişim sermayesi şirketi TRPE Venture Partners’ın fon yönetimi ekibinde çalışıyor. Zeynep, Sınıf 20 Kauffman Üyesi’dir. Zeynep, gerçek müşteri sorunlarını ele alan, bilgi ve iletişim teknolojileri (BT) sektöründe yüksek büyüme potansiyeline sahip ve B2B çözümlerine daha fazla odaklanarak, şirketlere özel bir ilgi duyuyor. CreatorDen’de yönetim kurulu üyesi ve Twentify, Pisano, Deriva, Iven ve Startsub’da bir yönetim kurulu gözlemcisidir. Pfizer Türkiye’deki iş yaşamına adım atan Zeynep, kurumsal strateji geliştirme ve kurumsal zekası bölümlerinde çeşitli görevlerde bulundu. Daha sonra Zorlu Gayrimenkul Grubu ile karma kullanımlı bir mülk geliştirme yatırımcısı olan Zorlu Center için özel projelerde çalıştı. 2014 yılında TRPE Venture Partners’daki fon yönetim ekibine katıldı