Rie Nørregaard

Rie bir hizmet bir eylemi olarak tasarıma tutkuyla bakıyor — daha kapsayıcı kuruluşların tasarımından, bir baston gibi sıradan bir ürünün nasıl onu kullanan kişi için olağanüstü olabilir olabileceğini yeniden hayal etmeye kadar.

SYPartners içerisinde, Rie yaratıcı direktör olarak yer alıyor; müşterilerine hepimiz, ve en iyilerimiz için yaratılmış bir gelecek öngörmek ve inşa etmek için yardımcı oluyor. Dahaönce, Rie Omhu’nun CEO’su ve kurucularından idi. Smart Design, Organic, Quirky ve Frog Design gibi önde gelen tasarım firmalarında yaratıcı direktör olarak çalıştı; American Express, Chanel, Cisco, HP, Johnson & Johnson, Microsoft, Nike, OXO, TED, Vogue, Samsung, GE ve Mattel gibi markalar için çözümler tasarladı.

San Francisco’daki yaratıcı direktör rolünün dışında Rie, çeşitli teknoloji ve tüketici ürün girişimlerine danışmanlık yapıyor; uluslararası tasarım ve tasarım eğitimi camiasında sıkça yer alan bir konuşmacı. Rie, Danimarka – Kopenhag’da bir iletişim tasarımcısı olarak eğitim gördüve şimdi ailesiyle San Francisco’da yaşıyor. Aynı zamanda SYPartners tarafından yayımlanan Designing for Humanity (İnsanlık için Tasarım) isimli podcast’in sunucusu.